Velkoobchod a maloobchod s vínem

Společnost Víno On-line s.r.o. provozuje velkoobchod a maloobchod vínem.Jedná se o kvalitní vína z Moravy z oblasti Strážnické a Uhersko Hradišťské. Dále jsme distributorem vín společnosti Soaré sekt a.s. Dodáváme všechny druhy vína od stolních přes jakostní až po prvotřídní přívlastková. Dovoz objednaného vína až k zákazníkovi je samozřejmostí. Víno je možno opatřit etiketami s libovolným tématem, s ohledem na dodržení zákona. Podrobné informace o dodávaných vínech naleznete v sekci víno.

!!!!Nový ceník vín!!!!

Společnost Víno On-line s.r.o. vydala nový ceník vín platný od 1.1.2007 až do zveřejnění dalšího ceníku. viz ceník

Víno s etiketou vyrobené přímo pro Vaší slavnostní příležitost.

Vína s vlastní etiketou vhodné zejména na
Svatby – narozeniny – křtiny – vánoční večírky – dárky zákazníkům a jiné vhodné příležitosti.
Na základě Vaší objednávky Vám dle požadovaného návrhu dodáme vína již od 30 ks do 14 dnů.
Možnost výběru vín přívlastkových i odrůdových jakostních dle ceníku.

Speciální reklamní akce pro stálé zákazníky

Společnost Víno On-line s.r.o. připravila pro zákazníky dárek v podobě speciálních cen na vybrané druhy vín(viz. ceník vína. Dále jsme pro naše stálé zákazníky připravili akci.

Pokud si zákazník u naší společnosti objedná a zaplatí vína v hodnotě jednorázově přesahující 10.000,-Kč obdrží od nás zdarma stojan na 9 lahví vína. Popřípadě námi dodávané zboží o stejné hodnotě.

Pokud si zákazník u naší společnosti objedná a zaplatí vína v hodnotě jednorázově přesahující 100.000,-Kč obdrží od nás zdarma stojan na 60 lahví vína. Popřípadě námi dodávané zboží o stejné hodnotě.

(c) Víno On-Line s.r.o. 2007